SERIE A: Saacadaha la ciyaarayo horyaalka Talyaaniga oo wax laga bedeley (Eeg aminta cusub)

(Roma) 29 Agoosto 2017 – Hay’adda Lega Serie A ayaa ku dhawaaqday inay isbedello ku sameeysay xilliyada la ciyaarayo kulamada horyaalka Talyaaniga ilaa iyo todobaadka 17-aad, iyadoo Derby Milan haatan la geeyay Axad 19.45, Oktoobar 15.

Ciyaaraha ayaa waqtigooda loo bedeley si loo waafajiyo kulamada ay ciyaarayaan kooxaha Talyaaniga uga qayb gelaya tartamada labada ah ee CL iyo EL iyo sidoo kale TV-yada, iyadoo isbedelladani ay soconayaan inta uu fasalku socdo.

Hoos ka eeg isbedellada Serie A [Xilliyadu waa aminta UK]

Week 3

Juventus-Chievo – Saturday September 9, 18.00
Sampdoria-Roma – Saturday September 9, 19.45
Inter-Spal – Sunday September 10, 11.30
Benevento-Torino – Sunday September 10, 17.00
Bologna-Napoli – Sunday September 10, 19.45

Week 4

Crotone-Inter – Saturday September 16, 14.00
Fiorentina-Bologna – Saturday September 16, 17.00
Roma-Verona – Saturday September 16, 19.45
Sassuolo-Juventus – Sunday September 17, 11.30
Chievo-Atalanta – Sunday September 17, 17.00
Genoa-Lazio – Sunday September 17, 19.45

Week 5

Bologna-Inter – Tuesday September 19, 19.45
Benevento-Roma – Wednesday September 20, 17.30

Week 6

Roma-Udinese – Saturday September 23, 14.00
SPAL-Napoli – Saturday September 23, 17.00
Juventus-Torino – Saturday September 23, 19.45
Sampdoria-Milan – Sunday September 24, 11.30
Sassuolo-Bologna – Sunday September 24, 17.00
Fiorentina-Atalanta – Sunday September 24, 19.45

Week 7

Udinese-Sampdoria – Saturday September 30, 17.00
Genoa-Bologna – Saturday September 30, 19.45
Napoli-Cagliari – Sunday October 1, 11.30
Milan-Roma – Sunday October 1, 17.00
Atalanta-Juventus – Sunday October 1, 19.45

Week 8

Juventus-Lazio – Saturday October 14, 17.00
Roma-Napoli – Saturday October 14, 19.45
Fiorentina-Udinese – Sunday October 15, 11.30
Inter-Milan – Sunday October 15, 19.45
Verona-Benevento – Monday October 16, 19.45

Week 9

Sampdoria-Crotone – Saturday October 21, 17.00
Napoli-Inter – Saturday October 21, 19.45
Chievo-Verona – Sunday October 22, 11.30
Udinese-Juventus – Sunday October 22, 17.00
Lazio-Cagliari – Sunday October 22, 19.45

Week 10

Inter-Sampdoria – Tuesday October 24, 19.45
Atalanta-Verona – Wednesday October 25, 17.30

Week 11

Milan-Juventus – Saturday October 28, 17.00
Roma-Bologna – Saturday October 28, 19.45
Benevento-Lazio – Sunday October 29, 11.30
Torino-Cagliari – Sunday October 29, 19.45
Verona-Inter – Monday October 30, 19.45

Week 12

Bologna-Crotone – Saturday November 4, 17.00
Genoa-Sampdoria – Saturday November 4, 19.45
Inter-Torino- Sunday November 5, 11.30
Atalanta-SPAL – Sunday November 5, 17.00
Sassuolo-Milan – Sunday November 5, 19.45

Week 13

Roma-Lazio – Saturday November 18, 17.00
Napoli-Milan – Saturday November 18, 19.45
Crotone-Genoa – Sunday November 19, 11.30
Inter-Atalanta – Sunday November 19, 19.45
Verona-Bologna – Monday November 20, 19.45

Week 14

Bologna-Sampdoria – Saturday November 25, 14.00
Sassuolo-Verona – Saturday November 25, 17.00
Verona-SPAL – Saturday November 25, 17.00
Cagliari-Inter – Saturday November 25, 19.45
Lazio-Fiorentina – Sunday November 26, 17.00
Juventus-Crotone – Sunday November 26, 19.45
Atalanta-Benevento – Monday November 27, 19.45

Week 15

Roma-SPAL – Friday December 1, 17.30
Napoli-Juventus – Friday December 1, 19.45
Torino-Atalanta – Saturday December 2, 19.45
Benevento-Milan – Sunday December 3, 11.30
Sampdoria-Lazio – Sunday December 3, 19.45
Crotone-Udinese – Monday December 4, 18.00
Verona-Genoa – Monday December 4, 20.00

Week 16

Cagliari-Sampdoria – Saturday December 9, 17.00
Juventus-Inter – Saturday December 9, 19.45
Verona-Roma – Sunday December 10, 11.30
Sassuolo-Crotone – Sunday December 10, 17.00
Milan-Bologna – Sunday December 10, 19.45
Genoa-Atalanta – Monday December 11, 18.00
Lazio-Torino – Monday December 11, 20.00

Week 17

Inter-Udinese – Saturday December 16, 14,00
Torino-Napoli – Saturday December 16, 17.00
Roma-Cagliari – Saturday December 16, 19.45
Verona-Milan – Sunday December 17, 11.30
Benevento-SPAL Sunday December 17, 17.00
Atalanta-Lazio – Sunday December 17, 19.45

Sera

Gool FM

Xariir La Leh

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close